Gizlilik politikası

Video For Promo ekibi olarak videoforpromo.com Web sayfasını yalnızca yetişkin bireyler için tasarlamış bulunmaktayız. +18 yaşının altındakilerin bu siteyi hemen terk etmesi gereklidir. Yetişkin kişiler sorumlulukları altında olan diğer bireylerin bu siteye girişini çok basit bir şekilde engelleyebilirler. Bunun için internette içerik kısıtlama ile ilgili kısa bir arama yapmaları ve gerekli ücretsiz programları indirip kurmaları yeterlidir. Dilerseni guvenlinet.org web sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sitemizdeki bulunan tüm video, görsel ve meteryaller yabancı/yurtdışı kaynaklarındaki porno sitelerden otomatik bir sistem ile aktarılmaktadır. Söz konusu olan video, resim, yazı vs bizim sitemizdeki yer almamaktadır. Biz sadece yer sağlayıcı hizmeti sağlamaktayız. Eğer ki bunların içerisinde sizi rahatsız eden bir bilgi vs var ise söz konusu içeriğin altına yorum yazmanız ve rahatsızlığınızı bildirmeniz yeterlidir. Hemen talebiniz değerlendirilecek ve 24 saat içerisinde gerekli aksiyon alınacaktır.

Kişisel Bilgilerinizi Saklıyor Muyuz?

Yanıt: KESİNLİKLE HAYIR

Sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini iletebilecekleri tek mecra yorumların bulunduğu bölümdür. Buradaya yapılan yorumlar editörler tarafından incelendikten sonra yayına alınır. Yorum yaparken mail, web sitesi bilgilerinizi doldurma zorunluluğu yoktur. Farklı sitelere link veren yorumlar yayınlanmaz.

Bu web sayfası sadece yer sağlayıcısı olarak hizmet sunmaktadır.

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.